Переглядів: 578

Після виборів 25.10.2020 року, чи мають право працювати на своїх посадах секретарі сільських рад, коли офіційно ще ОТГ не створена, скажімо до 01.01.2021 року чи до березня? Чи вони повинні бути звільнені з посад одразу? Дякую

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ч. 1 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», секретар ради обирається радою з числа її депутатів на строк повноважень ради. Отже, «продовження» повноважень секретаря ради не передбачено.

Поділитися: