Переглядів: 338

Доброго дня! Хотіла подякувати за дуже корисний ресурс і задати наступне питання. Чи можуть кандидати у депутати до міської ради, висунуті місцевою організацією партії, відкрити власні виборчі фонди кандидатів після ресєтрації у ТВК ? Чи поточний виборчий рахунок, що буде обслуговувати передвиборчу компанію кандидатів у депутати, у банківській установі може відкривати лише організація партії, яка висунула список кандидатів у депутати на місцевих виборах ? Дякую!

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Питання виборчих фондів регулюється розділом XXXVI Виборчого кодексу України. Відповідно до ч. 3 ст. 213 Кодексу організація партії, кандидат у депутати, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови відкривають відповідно накопичувальний та поточний рахунки виборчого фонду в банку за власним вибором у межах відповідного виборчого округу або на території відповідного села, селища, міста чи району".

Поділитися: