Переглядів: 270

Доброго вечора! Чи може представник партії, уповноважений подавати документи для реєстрації кандидатів, одночасно подавати документи на посаду голови, депутата від цієї партії?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Подання документів до відповідної виборчої комісії для реєстрації кандидатів здійснюється представником організації партії, уповноваженим на це довіреністю від організації партії (ст. 222-224 Виборчого кодексу України). Отже, це є рішенням саме організації партії: яка саме особа буде подавати документи. І одна й та сама особа може (законодавство не забороняє) подавати пакети документів як для реєстрації кандидатів у депутати, так і кандидатів на посади голів  від  тієї ж організації  політичної партії".

Поділитися: