Переглядів: 263

Доброго дня!Чи може особа бути кандидатом(самовисуванцем) в депутати ОТГ до 10 тис.виборців та одночасно кандидатом в депутати до районної ради від партії? Статті 220- 222 Виборчого кодексу містять пряму заборону тільки для кандидата на голову ОТГ і депутата?!вірно? заздалегідь вдячна!

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ні. Зверніть увагу на ч. 5 ст. 216 Виборчого кодексу України: «Особа, з урахуванням вимог частини четвертої цієї статті, може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад та кандидатом на посаду сільського, селищного, або міського голови шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування»".

Поділитися: