Переглядів: 253

Чи може фізична особа одночасно висуватись самовисуванцем кандидатом в депутати місцевої ОТГ з кількістю виборців до 10 000 та самовисуванцем кандидатом на голову цієї ж ОТГ?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: " Так. Зверніть увагу на абз. 3 ч.5 ст. 216 Виборчого кодексу України: «Особа, висунута кандидатом на посаду сільського, селищного, міського голови (міста з кількістю виборців до 75 тисяч), може одночасно бути висунута кандидатом у депутати у багатомандатному виборчому окрузі до відповідної сільської, селищної міської ради та/або до відповідної обласної ради»".

Поділитися: