Переглядів: 289

Добрий день. Підкажіть будь ласка,як правильно при заповненні автобіографії вказати наступні відомості, якщо особа тимчасово офіційно не працює:Відомості про посаду (заняття): записується останнє місце роботи чи нічого взагалі не вказується?Місце роботи: тимчасово не працює, так вірно буде вказати?Допоможіть будь ласка розібратися.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: " Зверніть увагу на важливість відображення в автобіографії кандидатів всіх складових, визначених у п. 8 ч. 1 ст. 222 , п. 5 ч. 1. ст. 223, п. 5 ч. 1 ст. 224 Виборчого кодексу України. Щодо відомостей про місце роботи важливо указати дані на день подання документів по факту: якщо Ви тимчасово не працюєте, так і записуйте. Але якщо Ви не працюєте і зареєстровані у центрі зайнятості ,  відповідно до ч. 1 ст. 43 Закону України «Про зайнятість населення», то такий  офіційний статус – безробітного".

Поділитися: