Переглядів: 338

Добрий день. Чинний голова села йде на виботи до ОТГ на голову територіальної громади. вразі програшу на підставі якого закону мені потрібно виплати заробітну плату за 6 місяців.?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Питання не зовсім зрозуміле. Оплата праці посадових осіб органів місцевого самоврядування регулюється Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (ст. 21 Закону), та відповідними постановами  КМУ . Виборче законодавство не регулює питання оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування та не регулює питання компенсацій за участь у виборчому процесі. Кодекс законів про працю  (як і інше законодавство) так само не передбачає «виплату зарплати за 6 місяців у разі програшу на виборах». Інші загальні питання оплати праці та питання компенсації регулюються Кодексом законів про працю (ст. 72, 81, 83, 118-129), тест – за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08#Text".

Поділитися: