Переглядів: 202

Доброго дня. В яких випадках у заявах про згоду балотуватися кандидатами в депутати (10 і більше кількість виборців) зазначається зобовязання кандидата скласти інший представницький мандат?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 222 Виборчого кодексу України заяви осіб, включених до виборчих списків організації партії, про згоду балотуватися кандидатами у депутати від цієї організації партії, повинні також містити згоду на оприлюднення біографічних відомостей та обробку персональних даних, а також зобов’язання в разі обрання скласти інший представницький мандат (у разі відсутності такого мандата - зазначити про його відсутність).

Зразки документів для кандидатів є у додатках до постанови ЦВК № 177 від 14.08.2020, текст – за посиланням : https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-formi-viborchoi-dokumentatsii-rekomendovani-dlya-vikoristannya-pid-chas-organizatsii-pidgotovki-ta-provedennya-mistsevih-viboriv.html".

Поділитися: