Переглядів: 374

Чи можна одночасно висуватися на посаду міського голови і очолювати виборчий список кандидатів у депутати від однієї політичної сили?

Відповідь надав екс-заступник голови Центральної виборчої комісії, заслужений юрист України Андрій Магера: "Так, це Виборчий кодекс України (абзаци третій і четвертий частини четвертої статті 216) прямо дозволяє, якщо висування відбувається від місцевої організації однієї і тієї ж політичної партії".

Поділитися: