Переглядів: 771

Чи потрібно сільській ТВК реєструватися на Держзакупівлях? Якщо закупівля бюлетеней більше 50 000 тис, чи встигне ТВК до дня виборів провести процедуру закупівель?

Відповідь надав екс-заступник голови Центральної виборчої комісії, заслужений юрист України Андрій Магера: "Виборчий процес є швидкоплинним, тому законодавець передбачає особливі умови щодо державних закупівель для виборчих комісій. Зокрема, підприємство-виготовлювач виборчих бюлетенів визначається відповідною територіальною виборчою комісією, а договір укладається із застосування переговорної процедури закупівлі виходячи із виробничих, технологічних та організаційних можливостей підприємства забезпечити своєчасний друк та ступені захисту виборчих бюлетенів (частина друга статті 242 Виборчого кодексу України).

Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю обов’язково безоплатно оприлюднюється в електронній системі закупівель протягом одного дня після ухвалення рішення (частина п’ята статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі»)".

Поділитися: