Переглядів: 418

Доброго дня! Чи зобов'язана посадова особа місцевого самоврядування (керуючий справами виконкому) при балатувані у депутати селищної ради, йти у відпустку на час проведення агітацій до закінчення виборчого процесу? Чи це не обов'язково?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "ч. 1 ст. 237 визначає, що кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки. Отже, це право, а не обов'язок кандидата.

Поділитися: