Переглядів: 338

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи може одна людина балотуватися в районну раду депутатом від партії й одночасно в ОТГ депутатом шляхом самовисування?? Дякую

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ні, норма ч. 5 ст. 216 визначає, що : «Особа, з урахуванням вимог частини четвертої цієї статті, може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад та кандидатом на посаду сільського, селищного, або міського голови шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування».

Поділитися: