Переглядів: 468

Діючий голова села подає документи на голову ОТГ до на період агітації він може взяти частину невикористаної щорічної відпустки? І вразі якщо він не оберається головою ОТГ чи потрібно виплачувати йому заробітну плату за 6 місяців ?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ч. 1 ст. 237 визначає, що кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки. Отже, це право, а не обов'язок кандидата.

Що стосується іншого виду відпусток, то такі питання регулюються не Виборчим кодексом України, а Кодексом законів про працю (ст. 74-84), та нормами Закону України «Про відпустки». Тексти – за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08#Text ;

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/504/96-%D0%B2%D1%80#Text"

Поділитися: