Переглядів: 605

Чи має право на кандидат на посаду селищного голови на відпустку відповідно до ст.37 "Гарантії діяльності у виборчому процесі кандидатів у депутати" Виборчого кодексу? Право на відпустку без збереження заробітної плати було передбачено ст 62 ЗУ "Про місцеві вибори", який втратив чинність.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ч. 1 ст. 237 визначає, що кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки".

Поділитися: