Переглядів: 370

Доброго дня, чи потрібно кожному кандидату в депутати до місцевої ради та кандидатам в депутати до районної ради (з однієї ОТГ) писати виборчу Програму ? Дякую

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ні. Передвиборна програма організації партії, є лише серед умов реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, районних у місті рад, а також міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 і більше тисяч).

Вимоги до неї є у п. 4 ст. 1 ст. 222 Виборчого кодексу України: викладена державною мовою, обсягом до 4000 друкованих знаків, затверджена зборами, конференцією організації партії, на паперових носіях, засвідчена підписом керівника організації партії і скріплена печаткою організації партії, організації партії вищого рівня або печаткою партії, та в електронному вигляді.

Окремо кожен депутат не готує передвиборну програму".

Поділитися: