Переглядів: 558

Добрий день! Чи повинен кандидат на посаду голови ОТГ шляхом самовисування відкривати рахунок виборчого фонду для ведення передвиблрчої агітації?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ч. 1 ст. 213 Виборчого кодексу України визначає, що організація партії, яка висунула виборчий список, кандидат у депутати, кандидат на посаду сільського, селищного, міського голови для фінансування своєї виборчої кампанії, в тому числі передвиборної агітації можуть утворити власний виборчий фонд. Тобто норми Кодексу передбачають можливість, а не обов’язок відкривати виборчий фонд (отже, і поточний рахунок виборчого фонду). Вибір – за Вами".

Поділитися: