Переглядів: 526

Доброго дня. Чи має право кандидат на посаду голови ОТГ який йде самовисуванням балотуватися ще й кандидатом в депутати від партії та бути 1 номером у виборчому списку???

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ч.5 ст. 216 Виборчого кодексу України, особа може одночасно бути висунута кандидатом у депутати місцевих рад та кандидатом на посаду сільського, селищного, або міського голови шляхом висування місцевою організацією лише однієї політичної партії або лише шляхом самовисування".

Поділитися: