Переглядів: 647

Доброго дня!! У відповідності до ст. 237 Гарантії діяльності у виборчому процесі кандидатів у депутати, вбачається, що Кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки.Чи є обовязковим для кандидата в депутати (посадової особи ОМС) писати заяву на неоплачувану відпустку, якщо ця особа не збирається проводити передвиборну агітацію???? (тобто виконувати посадові обов*язки ОМС після її реєстації як кандидата).

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ч. 1 ст. 237 визначає, що кандидату у депутати не може бути відмовлено у звільненні на період з часу його реєстрації як кандидата до закінчення виборчого процесу (або скасування його реєстрації) від виконання виробничих або службових обов’язків за місцем роботи з наданням неоплачуваної відпустки. Отже, це право, а не обов'язок кандидата".

Поділитися: