Переглядів: 474

Хочу балатуватись в депутати отгЩо для цього потрібно, куди та які документи подавати, терміни тощо.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Із наведеного прикладу не зрозуміло вид виборчої системи, адже для її визначення потрібно знати кількість виборців. Види виборчих систем, спосіб висування детально описані у ст. 194 Виборчого кодексу України,   порядок висування -  у статтях 216-221, встановлення результатів виборів та процедура реєстрації відповідних депутатів та голів – у статтях 256-284.

Текст Кодексу – за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20#Text

Висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови розпочинається за сорок днів до дня голосування та закінчується за тридцять днів до дня голосування (стаття 11, частини перша – третя статті 216 Кодексу) - з 15 до 24 вересня 2020 року включно.

Подання до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови закінчується за тридцять днів до дня голосування (частина друга статті 227, частина друга статті 228, частина друга статті 229 Кодексу) - до 24 вересня 2020 року включно".

Поділитися: