Переглядів: 353

Доброго дня! В п.1.11. РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів зазначено:"До меж виборчого округу не можуть входити частини двох чи більше звичайних виборчих дільниць."Питання: Чи можна включити до дільниці з іншого округу, що межує, частину однієї дільниці (невелике село) для зручності голосування громадян?

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Відповідно до ч.2 ст. 28 Виборчого кодексу України виборчі дільниці, що існують на постійній основі, утворюються та ліквідовуються Центральною виборчою комісією у встановленому нею порядку.

Порядок утворення виборчих дільниць на постійній основі, їх тимчасового закриття, ліквідації та внесення змін до відомостей про утворені виборчі дільниці затверджений постановою ЦВК від 25 червня 2020 року № 116. Текст за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0116359-20#Text

Проте зважте, що крайній термін утворення виборчих округів на цих місцевих виборах – до 6 вересня включно".

Поділитися: