Переглядів: 365

Доброго дня,скажіть будь ласка,на який термін обирається голова ОТГ та староста?дякую.

Відповідь надала Олена Бойко, кандидат наук з державного управління, експерт Проекту DESPRO: "Ч. 2 ст. 141 Конституції України передбачає, що  строк повноважень сільського, селищного, міського голови, обраного на чергових виборах, становить п’ять років. Поняття «голова ОТГ» в системі місцевого самоврядування не існує. Відповідно до ч. 1 ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» староста затверджується сільською, селищною, міською радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови".

Поділитися: