Асоціація ОТГ Рівненщини закликала ЦВК призначити вибори в громадах

Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Об’єднані територіальні громади Рівненщини» звернулася до Центральної виборчої комісії з закликом скликати у найближчі дні засідання ЦВК для розгляду питання про призначення перших і додаткових місцевих виборів у об’єднаних територіальних громадах.

«Дуже важливим є призначення виборів в ОТГ саме до кінця 2018 року, адже це відкриває можливості об’єднаним територіальним громадам для отримання прямих міжбюджетних відносин… Кілька тисяч рівнян очікують, коли ЦВК дасть їм можливість обрати собі нове керівництво. Ці люди повірили у реформу і хочуть змінювати свою громаду-країну вже сьогодні», - йдеться в зверненні.

Асоціація також зазначає, що реформа місцевого самоврядування в Україні, і на Рівненщині зокрема, довела свою результативність. Зупинка децентралізації в будь-який спосіб негативно вплине як на суспільно-політичну ситуацію в країні, так і на міжнародну позицію нашої держави, що неприпустимо.

«Тому закликаємо ЦВК розблокувати процес призначення виборів в ОТГ та на своєму найближчому засіданні прийняти відповідні рішення», - закликала Асоціація.

10.10.2018 - 13:22 | Переглядів: 13239

Приєднані зображення:

Теги:

вибори ЦВК

Область:

Рівненська область

Джерело:

Читайте також:

31 березня 2026

Майкл О'Флаерті, Комісар Ради Європи з прав людини: «Відновлення України має ґрунтуватися на правах людини»

Майкл О'Флаерті, Комісар Ради Європи з прав...

У Страсбурзі триває 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Зі стратегічною доповіддю на тему...

31 березня 2026

31 березня 2026

«Прифронтові території — це безпековий пояс Європи»: ключові заяви Олексія Кулеби на 50-й сесії Конгресу

«Прифронтові території — це безпековий пояс...

Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Віцепрем’єр-міністр...

31 березня 2026

50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна порушує питання безпеки виборів та відновлення

50-та сесія Конгресу у Страсбурзі: Україна...

Сьогодні у Страсбурзі розпочалася 50-та сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, яка триватиме до 2...