Голова Львівської облради вважає, що питання перших виборів в ОТГ треба вирішувати на засіданні Уряду

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин звернувся з офіційним листом до Прем'єр-міністра України  Володимира Гройсмана з пропозицією провести засідання Кабінету Міністрів України за участю членів Центральної виборчої комісії, представників місцевого самоврядування та експертів, на якому обговорити питання призначення перших виборів в об'єднаних громадах.

"Моя, як голови Львівської обласної ради позиція щодо фактичної зупинки добровільного об‘єднання громад, викликаної «відомою» постановою ЦВК - у зверненні до Володимира Гройсмана... В цій ситуації обмежитися лише закликом до Центральної Виборчої Комісії переглянути своє рішення і знайти можливість сприяти проведенню виборів в тих громадах, де вони були заплановані, вважаю недостатнім... Якщо заклику не буде почуто, то куди більш дієвішим засобом впливу на вирішення проблеми мало б стати засідання Кабінету Міністрів України за участю членів Центральної виборчої комісії, представників місцевого самоврядування та експертних середовищ", - написав він.

На думку Олександра Ганущина, саме на засіданні уряду потрібно віднайти управлінське рішення та застосувати засоби впливу, "які б розблокували процес призначення перших виборів в ОТГ, зупинили порушення виборчих прав громадян України та продовжили курс реформ...".

Приєднані зображення:

Теги:

вибори створення спроможних громад ЦВК

Джерело:

Читайте також:

09 липня 2025

Відтермінування розробки комплексних планів громад: новий законопроєкт зареєстрований у Парламенті

Відтермінування розробки комплексних планів...

У Верховній Раді група народних депутатів зареєстрували проєкт Закону №13437 «Про внесення змін до деяких...

09 липня 2025

Переосмислення стратегічного планування регіонального розвитку: виклики нового циклу

Переосмислення стратегічного планування...

Стратегічне планування регіонального розвитку в Україні синхронізоване з семирічним програмним циклом ЄС, а отже,...

09 липня 2025

08 липня 2025

На базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відкрили профорієнтаційний хаб

На базі Чернігівського професійного ліцею...

4 липня 2025 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбулося відкриття...