Відбулося перше засідання ради. На сесії обрали секретаря ради. Більшість голосів набрала Станіслава Мегель. А затверджений Статут зкерували в управління юстиції для реєстрації.
Депутати також затвердили Положення про старосту, у якому визначені права і обов’язки старости та функції і повноваження, які він виконуватиме.
До проведення виборів старост, виконувати обов’язки старости будуть раніше обрані голови сільських рад. До їх повноважень наразі належатиме і вчинення нотаріальні дії та проводити державну реєстрацію актів цивільного стану.
13 лютого 2026
Територіальні громади 2025: ключові зміни та їхні наслідки
Територіальні громади 2025: ключові зміни та...
Пропонуємо увазі читачів «Децентралізації» ґрунтовний аналітичний матеріал, підготовлений експертами KSE Institute —...
13 лютого 2026
«Мова розвитку»: описовий довідник головних термінів політики згуртованості ЄС
«Мова розвитку»: описовий довідник головних...
Європейський Союз має свою «мову розвитку». Нею пишуть стратегії, розподіляють мільярди євро й оцінюють успіхи...
13 лютого 2026
Плани Комітету, позиція Мінрозвитку та...
У Києві відбулася підсумкова конференція «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади в Україні на...
12 лютого 2026
Анонс: вебінар «Особливості проведення...
Запрошуємо керівників органів управління освітою, управлінські команди закладів освіти та юристів органів місцевого...