Створені в кінці 2017 року ОТГ в результаті добровільного об’єднання та децентралізації влади за сім місяців 2018 року отримали додатковий фінансовий ресурс обсягом майже 56,5 млн грн, що у 2,7 рази більше, ніж у січні-липні 2017 року, інформує прес-служба ОДА.
Як і раніше, в лідерах за темпами росту надходжень є Широківська ОТГ (Снігурівський район) – у 4,1 рази, та Радсадівська ОТГ (Миколаївський район) – у 3,7 рази.
За 7 місяців поточного року загальний фонд місцевих бюджетів області поповнився майже на 3,2 млрд гривень. Приріст до відповідного періоду 2017 року склав 18,6%, або +498,8 млн грн. Так, забезпечено зростання за всіма основними бюджетоутворюючими податками, а саме за:
Станом на 1 серпня поточного року по бюджетах міст обласного значення зазначене перевиконання складає 126,1 млн грн (м.Миколаїв), по зведених бюджетах районів – 73,9 млн грн, по бюджетах ОТГ – 31,1 млн гривень.
05 липня 2025
Шлях України до повоєнного доброго...
Четверта сесія Діалогу високого рівня щодо доброго демократичного врядування відбулась у Львові 3-4 липня 2025 року,...
05 липня 2025
10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»
10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з...
10 липня, о 10:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему: «Як зберегти зв’язок з...
04 липня 2025
Розробка Комплексного плану просторового розвитку як можливість ефективної відбудови громади
Розробка Комплексного плану просторового...
Не раз доводиться чути, що впровадження просторового планування – не на часі. Але Харківщина доводить протилежне....
04 липня 2025
Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси - посібник
Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси -...
1 липня у Львові в межах Міжнародного саміту мерів за організації UMAEF був проведений воркшоп «Як громадам успішно...