16 червня 2018 року Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко візьме участь у велосипедному промотурі у Коростишівській об’єднаній громаді Житомирської області, щоб відзначити початок проекту «Зелене світло для велоруху в громадах».
До нього приєднаються донори та партнери, які активно підтримують реформу децентралізації та регіональної політики в Україні, серед них Представництво ЄС в Україні.
Проект «Зелене світло для велоруху в громадах» спрямований на просування велосипедного руху як сталого, екологічно чистого та здорового засобу мобільного пересування, альтернативного традиційному транспорту. Проект реалізується Програмою «U-LEAD з Європою» у співпраці з Київською асоціацією велосипедистів за підтримки Мінрегіону.
Проект містить декілька компонентів, серед яких: кампанія розвитку велосипедного руху серед школярів у різних громадах та серія планових воркшопів для просування, проектування та будівництва велосипедної інфраструктури в громадах.
Велосипедний промотур розпочнеться об 11 годині 16 червня у селищі Кропивня Коростишівської ОТГ і закінчиться о 14 годині на центральній площі Коростишева.
Для зацікавлених представників ЗМІ Програма «U-LEAD з Європою» надає трансфер з Києва та назад.
Існує також можливість взяти участь у велотурі з орендованим велосипедом, що надається організаторами.
Будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/2l2kgC0
За додатковою інформацією телефонуйте Євгену Духовичу: 067 656 40 08.
Для запитів електронною поштою: Iyevgen.dukhovych@giz.de
Теги:
Область:
Житомирська областьГромади:
Коростишівська міська об’єднана територіальна громада Коростишівська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
09 вересня 2025
Мінфін перерахував місцевим бюджетам 100 % трансфертів за серпень
Мінфін перерахував місцевим бюджетам 100 %...
У серпні 2025 року Міністерство фінансів України забезпечило перерахування міжбюджетних трансфертів до загального...
09 вересня 2025
Міжрегіональний форум «Розвиток сфери адміністративних послуг: від громади до регіону»
Міжрегіональний форум «Розвиток сфери...
Шведсько-українська Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» запрошує на...
08 вересня 2025
Відділам освіти громад варто звернути увагу:...
З 1 вересня 2025 року 30 ліцеїв у різних регіонах України розпочали пілотування окремих елементів реформи...
08 вересня 2025
Державний бюджет-2026: які ресурси передбачені для громад
Державний бюджет-2026: які ресурси передбачені...
У проєкті Державного бюджету на 2026 рік головним пріоритетом залишається фінансування сектору безпеки й оборони....