10 березня розпочинається виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 40 об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) в 17 областях України. Про це повідомляє Центральна виборча комісія.
На тему:
29 квітня перші вибори пройдуть у 40 об'єднаних громадах (+СПИСОК)
Нагадаємо, на 29 квітня 2018 року призначені перші місцеві вибори в 40 ОТГ. До їх складу увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113).
ЦВК повідомляє, що 26 березня розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах.
Загалом, за попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь понад 263 тисячі виборців.
Теги:
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»
13 квітня 2026
Метрополії: чому без них Україна не зможе розвиватись
Метрополії: чому без них Україна не зможе...
Реформа децентралізації в Україні – без перебільшення одна з найуспішніших. Держава передала громадам повноваження,...
13 квітня 2026
Чи все варто діджиталізувати? Межі й можливості...
Цифрові інструменти участі міцно входять у життя українських громад. Однак чи завжди онлайн-формати є ефективними? І...
13 квітня 2026
Як Балтська громада перетворила освітнє партнерство із сусідами на стратегічну перевагу
Як Балтська громада перетворила освітнє...
Партнерство територіальних громад, особливо у сфері освіти, перейшло з категорії бажаної ініціативи в стратегічну...
13 квітня 2026
Анонс: вебінар «Особливості реалізації...
Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та управлінські...