Львів – Молодіжна столиця України-2018

16 лютого завершився перший Національний конкурс «Молодіжна столиця України».

В Києві відбулась презентація учасників-фіналістів конкурсу, якими стали Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне, Тернопіль, Харків.

Представники цих міст виступили із презентаціями у приміщенні простору "HUB 4.0". За результатами журі, яке складалось з представників міжнародних організацій, обрали молодіжною столицею 2018 року Львів.

Основними перевагами для Львова, як міста-переможця у конкурсі, стануть проведення у 2018 році Всеукраїнського молодіжного форуму, промоція міста на європейському рівні, підвищення іміджу та рівня довіри до міської влади, налагодження співпраці з містами-молодіжними столицями в Європі, стимулювання участі молоді в житті міста, проведення у партнерстві з UReport соціологічного дослідження присвяченого молоді.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вітає учасників та переможців конкурсу:

«Щиро вітаю місто Львів із заслуженою перемогою! Вдячний також всім 55 учасникам, великим містам і ОТГ, які надіслали свої заявки на участь і показали, що молодіжна політика в Україні твориться також і на місцевому рівні, а не тільки на загальнонаціональному».

Загалом конкурс продемонстрував чимало цікавих кейсів активної роботи молоді в регіонах, проектів молодіжних організацій, прикладів спільної діяльності молоді і місцевої влади.

Нагадаємо, що ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Проведення конкурсу підтримали Асоціація міст України та Асоціація ОТГ.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

Починаючи з 2018-го, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді.

Фото: Maryna Khromykh

18.02.2018 - 14:11 | Переглядів: 16474
Львів – Молодіжна столиця України-2018

Теги:

молодь

Джерело:

Урядовий портал

Читайте також:

10 квітня 2026

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення разом із людьми, а не «для галочки»

Деліберація в громадах: як ухвалювати рішення...

Шукаєте дієві інструменти, щоб залучити мешканців до прийняття важливих рішень, але стикаєтеся з тим, що публічні...

10 квітня 2026

Володимир Зеленський відзначив представників громад та військових адміністрацій і вручив відзнаки «Місто-герой України»

Володимир Зеленський відзначив представників...

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад відзначив державними...

10 квітня 2026

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають цифровізації від податкової, а не створення власних «армій» фіскалів

Сплата податків через «Дію»: громади вимагають...

Акцент дня в Рівному: не більше повноважень, а сучасні сервіси. Експеримент Мінрозвитку – перший крок, який має...

09 квітня 2026

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн (+19,5 млрд грн до I кварталу 2025 р.)

Мінфін: у I кварталі 2026 р. до загального...

Протягом I кварталу (січень-березень) 2026 року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 139,6 млрд грн, що на...