Вчилися надавати адміністративні послуги в умовах децентралізації
Делегація представників об'єднаних територіальних громад Хмельницької області відвідала форум "Децентралізація системи надання адміністративних послуг - розширення повноважень органів місцевого самоврядування", що проходив у Івано-Франківській області.
"В рамках даного форуму представники ОТГ Хмельницької області мали змогу ознайомитись з успіхами та перспективами надання адміністративних послуг на прикладів Івано-Франківського ЦНАПу, в якому на сьогодні впроваджено інтернет-реєстрацію на прийом в ЦНАП, онлайн-консультації, мобільний додаток для смартфонів "Мобільний Івано-Франківськ" та багато інших новацій," - кажуть в Хмельницькому підрозділі установи Центр розвитку місцевого самоврядування.
Такий подарунок від голови Асканійської об’єднаної територіальної громади Віталія Свінцицького став справжньою неочікуваністю для місцевих.
«Наше завдання – працювати для людей і вкладати зароблені громадою кошти у розбудову всіх семи населених пунктів ОТГ. На черзі побудова скверів, дитячих майданчиків, відновлення доріг і освітлення», - зазначив Віталій Свінцицький.
Учасники форуму ознайомились з досвідом роботи Печеніжинської ОТГ, зокрема прийняли участь у відкритті будинку старости в селі Кийданці. В новозбудованій будівлі працюватимуть староста села, діловод та спеціаліст – землевпорядник, а також здійснюватиметься виїзні прийоми громадян чиновниками різних рівнів.
Побачили будівництво критого спортивного залу з сандвіч панелей на території Кийданецької ЗОШ І-ІІ ступенів та ознайомитись з роботою ЦНАПу.
26 травня 2026
Моніторинг громад – квітень 2026
Моніторинг громад – квітень 2026
Як змінюється стан справ у територіальних громадах? Як на їхню спроможність впливають безпекові умови в регіонах та...
26 травня 2026
Анонс: вебінар «Юридичні тонкощі Положення про ліцей: відповіді на найпоширеніші запитання»
Анонс: вебінар «Юридичні тонкощі Положення про...
Запрошуємо керівників органів управління освітою територіальних громад, керівників закладів освіти та...
26 травня 2026
Рівне та норвезький Хамар підписали угоду про побратимство
Рівне та норвезький Хамар підписали угоду про...
Норвезьке місто Хамар офіційно стало містом-побратимом Рівного. Угоду про довгострокову співпрацю сторони...
25 травня 2026
Тернопіль став містом-побратимом канадської Міссіссаґи
Тернопіль став містом-побратимом канадської...
Тернопіль та канадське місто Міссіссаґа офіційно стали містами-побратимами. Відповідну угоду про партнерство...