27 вересня, за організаційної підтримки Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, проведено семінар-тренінг на тему “Розбудова ЦНАП як інтегрованого офісу та децентралізація повноважень з надання адміністративних послуг”.
Захід організовано спільно з Центром політико-правових реформ (м. Київ) та Львівської громадської організації “Центр досліджень місцевого самоврядування” за фінансової підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.
В роботі семінару взяли участь керівники місцевих органів влади, керівники та адміністратори ЦНАПів районних державних адміністрацій області і міст обласного значення, представники об’єднаних територіальних громад.
Метою заходу стало обговорення проблематики покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг у містах і районах області, механізмів надання послуг органів виконавчої влади в межах чинного законодавства.
Активно обговорювалося питання щодо запровадження паспортних послуг та інтеграції соціальних послуг у ЦНАП, реалізації повноважень у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, представлення досвіду створення ЦНАП в ОТГ.
Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні представлених тем семінару, надали пропозиції і рекомендації щодо поліпшення діяльності ЦНАПів в контексті децентралізації влади, а також підтримали потребу формування і реалізації державою послідовної політики щодо взаємодії місцевих державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад з питань організації роботи ЦНАПів.
14 січня 2026
Мінрозвитку погодило п’ять проєктів угод про міжнародне територіальне співробітництво для громад
Мінрозвитку погодило п’ять проєктів угод про...
Міжнародне партнерство громад — це вже не про «колись після перемоги», а про тут і зараз. Міністерство розвитку...
13 січня 2026
"Голова громади не повинен говорити з людьми...
Голова Градизької громади Полтавської області Мирослав Носа мало не щодня викладає у соцмережі ролики, які знімає та...
13 січня 2026
Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на 14 %
Доходи місцевих бюджетів у 2025 році зросли на...
За даними Міністерства фінансів, у 2025 році загальний фонд місцевих бюджетів отримав 514 млрд грн – на 63 млрд грн...
13 січня 2026
Вакансія Експерта/ки з підготовки та впровадження грантових проєктів
Вакансія Експерта/ки з підготовки та...
Вмієте писати грантові заявки, які приносять реальні результати? Проєкт “Відновлення для всіх” (RFA) шукає...