У Тернопільському Центрі розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, відбувся дводенний тренінг «Просторове планування. Розроблення основних принципів з просторового планування ОТГ». Цільова аудиторія заходу – голови, заступники голів, архітектори та інші посадовці об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також обласної та районних державних адміністрацій.
Навчання проводили директор ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва» Олександр Чижевський,заступник директора ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва» Тетяна Криштоп,начальник відділу ПрАТ «ЕСОММ Со» Сергій Мальцев та директор ТОВ «Картографія+» Ігор Хмара.
Отримані теоретичні знання слухачі реалізовували при підготовці ескізів планів просторового планування своїх ОТГ. Другий день семінару проходив у формі роботи з картами та обговорення.
«Тернопільський Центр розвитку місцевого самоврядування вже провів для представників ОТГ низку дуже важливих тематичних семінарів. До проведення тренінгів було залучено висококваліфікованих фахівців з величезним досвідом. Кожен із заходів складається з теорії та набуття практичних навиків. Саме це нам вдалося реалізувати спільно з експертами Українського науково-дослідного і проектногоінституту цивільного будівництва», –підсумував результати семінару директор Тернопільського ЦРМС Віктор Литвинчук. Він додав, що нині всі громади області відчувають брак кваліфікованих кадрів, тому головною метою тренінгів є формування спеціалістів нового покоління з новими знаннями й новим досвідом. Це стане важливим елементом забезпечення спроможності об’єднаних територіальних громад Тернопільщини.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Тернопільська областьДжерело:
Тернопільський Центр розвитку місцевого самоврядування
01 липня 2025
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне управління, децентралізація та парламентаризм
Вакансія! Аналітики/-ині у сферах: державне...
Лабораторія законодавчих ініціатив шукає досвідчених аналітиків/-инь у сферах: державне управління, децентралізація...
01 липня 2025
Надмірні координація і планування можуть зашкодити мотивації та творчості агентів місцевого розвитку. Минуло вже...
01 липня 2025
Липневі каталоги можливостей: що нового для розвитку громад?
Липневі каталоги можливостей: що нового для...
Українські громади — це історії відваги, відновлення та змін. Попри існуючі виклики, вони продовжують шукати ресурси...
01 липня 2025
Як у закладах освіти Чернігівської громади мрії учнів і учениць стали реальністю
Як у закладах освіти Чернігівської громади мрії...
У межах ініціативи «Громадський бюджет на дитячі мрії», що реалізується спільно громадою та...