Із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 353 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визначання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України” було підвищено та приведено у відповідність до окладів на аналогічних посадах державної служби посадові оклади працівників органів місцевого самоврядування.
За результатами реалізації цієї постанови Кабінету Міністрів України органи місцевого самоврядування висловили пропозиції щодо уточнення окремих її положень стосовно визначення розмірів посадових окладів посадових осіб органів місцевого самоврядування.
З метою уточнення розмірів посадових окладів за окремими категоріями посад, а також забезпечення однозначного застосування нормативно-правових актів з питань оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування внесено відповідні зміни в додатки 50, 51, 54 і 55 до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268, а також визнано такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 27.05.2009 № 504 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268”.
Також Перелік посад державної служби, що прирівнюються до відповідних груп оплати праці, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 „Питання оплати праці працівників державних органів”, доповнено посадою „консульський агент” за групою 9 оплати праці „Посади спеціалістів державних органів”.
03 червня 2026
Посилення прозорості місцевого самоврядування...
3 червня Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування,...
03 червня 2026
Пресанонс щодо старту відбору громад для участі...
Відкритість, довіра та доброчесність не з'являються самі собою. Їх будують люди та громади, які готові змінювати...
03 червня 2026
Вакансія: Старший(-а) експерт(-ка) з питань комунальних підприємств
Вакансія: Старший(-а) експерт(-ка) з питань...
Опис контексту Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний...
03 червня 2026
Каталоги можливостей червня: нова підбірка грантів для розвитку громад
Каталоги можливостей червня: нова підбірка...
Червень відкриває нові можливості для громад, які готові втілювати важливі проєкти для своїх жителів. Аби...