Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України спільно з Дніпропетровським Центром розвитку місцевого самоврядування, Дніпропетровською обласною радою та Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Despro у вересні жовтні 2017 року проводять пілотний регіональний дистанційний (електронний) курс «Децентралізація: освітній простір громади» на веб-платформі Спільнота практик місцевого розвитку http://udl.despro.org.ua/
Для цього курсу Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування підготував серію відеороликів про досягнення об’єднаних громад.
Цей сюжет - про досвід організації позашкільної освіти Вербківської ОТГ.
Завдання курсу «Децентралізація: освітній простір громади» – розвиток професійної компетентності та засвоєння знань про основи місцевого самоврядування, особливості реформування освітньої сфери, вироблення умінь і навичок, необхідних для професійного розвитку та ефективного виконання посадових обов’язків, здійснення професійної діяльності в умовах децентралізації влади та проведення інших системних реформ, а також об’єднання практиків місцевого самоврядування; надання можливості учасникам обговорювати найактуальніші питання професійної діяльності з колегами; забезпечення учасникам доступ до консультування з експертами; створення умови для генерування нових ідей у сфері розвитку освітнього простору громади.
Тривалість курсу: 4 тижні.
Участь у дистанційному курсі беруть 207 учасників - представники освітнього простору громад Дніпропетровщини.
Відео:
Теги:
Область:
Дніпропетровська областьГромади:
Вербківська сільська об’єднана територіальна громада Вербківська територіальна громадаДжерело:
Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування
16 вересня 2025
Погодження проєктів угод про міжнародне територіальне співробітництво: як це працює на практиці?
Погодження проєктів угод про міжнародне...
Понад пів року діє чітка процедура для підписання міжнародного партнерства. Запрошуємо розібратися разом, як...
16 вересня 2025
Держбюджет-2026: що отримають громади і як розподілять ресурси для відновлення
Держбюджет-2026: що отримають громади і як...
Кабінет Міністрів України 15 вересня 2025 року подав до Верховної Ради України проєкт Закону України «Про Державний...
16 вересня 2025
Відкритий діалог та поетапне впровадження: що...
Які нові можливості та зміни зможе отримати культурна спільнота від впровадження інституційної реформи закладів...
16 вересня 2025
Стратегії громад не для “полиці”: що змінює реформа публічних інвестицій
Стратегії громад не для “полиці”: що змінює...
Впродовж останніх двох років Україна активно впроваджує реформу системи управління публічними інвестиціями (УПІ), що...