У серпні Апостолівська об’єднана територіальна громада святкує другу річницю утворення. При об’єднанні жителям громади було гарантовано, що ті адміністративні послуги, які вони отримували до об’єднання, не тільки не зменшаться, а їх кількість збільшиться та вони стануть доступнішими кожному жителю громади. Об’єднана громада доклала до цього багато зусиль.
Спільно з німецьким товариством міжнародного співробітництва «GIZ» протягом 2016 року було відремонтовано приміщення, виділене для ЦНАП, проведено навчання спеціалістів.
У 2017 році закуплено та встановлено обладнання. І ось настала мить відкриття ЦНАП.
18 серпня відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг виконкому міської ради.
«Відкриття Центру надання адміністративних послуг дасть можливість спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість», - таку думку висловив міський голова Станіслав Нігай під час відкриття ЦНАП.
Теги:
Область:
Дніпропетровська областьДжерело:
Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування
08 червня 2026
Олексій Рябикін: «Політика згуртованості починається не з ресурсів, а з правильних рішень»
Олексій Рябикін: «Політика згуртованості...
Успішне впровадження підходів Політики згуртованості ЄС залежить не лише від доступу до фінансових інструментів, а...
08 червня 2026
Розділ 22 і майбутнє громад: Україна почала предметну підготовку до Політики згуртованості ЄС
Розділ 22 і майбутнє громад: Україна почала...
Підготовка України до вступу в Європейський Союз дедалі більше переходить із площини загальних політичних декларацій...
08 червня 2026
Чотири бар’єри міжнародної співпраці громад: що показало дослідження 316 громад
Чотири бар’єри міжнародної співпраці громад: що...
Верховна Рада нещодавно ухвалила законопроєкт №10284, який дозволяє органам місцевого самоврядування...
08 червня 2026
Нові правила сортування відходів: як Україна наближається до європейської системи
Нові правила сортування відходів: як Україна...
В Україні ухвалили зміни до Методики роздільного збору побутових відходів. Фахівці переконані, що нововведення...