ЦВК призначить перші місцеві вибори в об'єднаних громадах на жовтень, - Магера

Центральна виборча комісія України призначить перші місцеві вибори на осінь.

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, на розгляді в ЦВК знаходиться більше сотні звернень голів обласних державних адміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів, і що «ця цифра має тенденцію до збільшення, оскільки кожного тижня до ЦВК надходять нові подання ОДА».

«В мене немає сумніву, що протягом серпня місця за результатами розгляду подань ОДА Центральна виборча комісія, відповідно до закону, призначить перші місцеві вибори на жовтень місяць. Конкретний день голосування перших місцевих виборів буде визначено (з урахуванням часу офіційної публікації) у постанові ЦВК», - зазначив Магера.

Як повідомлялося, 24 липня Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко закликав Центральну виборчу комісію оголосити перші вибори в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) у жовтні 2017 року. В листі міністра до ЦВК наголошувалось, що 146 новоутворених ОТГ ризикують не отримати право перейти на прямі міжбюджетні стосунки із державним бюджетом, оскільки там не проведені перші місцеві вибори. За словами Зубка, згідно з Бюджетним кодексом, бюджети ОТГ мають бути сформовані до 15 жовтня року. 

Нагадаємо, станом на 28 липня на рішення ЦВК про призначення перших виборів чекали  вже 163 об’єднані громади.

03.08.2017 - 00:16 | Переглядів: 17637
ЦВК призначить перші місцеві вибори в об'єднаних громадах на жовтень, - Магера

Теги:

ЦВК вибори

Джерело:

УНІАН

Читайте також:

05 січня 2026

05 січня 2026

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів

Японія передасть 66 одиниць технічного...

  У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного...

03 січня 2026

У громадах у 2025 році відновили понад 200 об’єктів — Олексій Кулеба

У громадах у 2025 році відновили понад 200...

У громадах протягом 2025 року завершили відновлення понад 200 об’єктів – школи, садочки, лікарні, укриття та системи...

31 грудня 2025

Децентралізація: найважливіше за грудень

Децентралізація: найважливіше за грудень

У межах грудневого огляду портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, що стосуються...