ПРЕС-АНОНС! 3 липня у Вінниці відбудеться обговорення проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області

м. Вінниця, 3 липня 2017 р., вул. Театральна, 15. Початок о 11:00 (реєстрація з 10:30)

Експертне середовище Вінницького ВП ЦРМС запрошує експертів, представників громадських організацій, а також ЗМІ на обговорення проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області, яке відбудеться 03 липня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області (вул. Театральна, 15, лівий вхід, 105 аудиторія).

В рамках зустрічі буде представлено перспективи формування нових об'єднаних громад на Вінничині по кожному району зокрема, а також обговорення переваг, які отримають громади після об'єднання - зростання спроможності і ресурсного потенціалу ОТГ, отримання додаткових повноважень і ресурсів та ін.

Формат зустрічі передбачає:

1. обговорення поточного стану впровадження реформи децентралізації у Вінницькій області;

2. презентацію проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області;

4. публічне обговорення питань, що стосуються децентралізації влади.

У разі виникнення запитань звертатись за телефоном 097-73-83-153 – Вікторія або надсилати запитання на електронну пошту:  lgdc.vinnitsa@gmail.com

Теги:

анонс

Область:

Вінницька область

Джерело:

Читайте також:

05 травня 2026

“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому реформа старшої школи — це можливість для громад

“Академічні” ліцеї як шанс для молоді: чому...

Реформа старшої профільної школи, яка вже восьмий рік змінює українську освіту, дає кожній дитині можливість...

05 травня 2026

Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє. Част. 3: Як має розвиватися S3?

Смарт-спеціалізація: сьогодення і майбутнє....

Стратегії смарт-спеціалізації (Smart Specialisation Strategies, S3) поступово стали одним із ключових інструментів...

05 травня 2026

Форум громад I_CAN “Якісна стратегія – ефективні інвестиції у відбудову та розвиток громади”

Форум громад I_CAN “Якісна стратегія –...

Національна навчальна програма з управління публічними інвестиціями I_CAN проведе 13 травня захід високого рівня –...

04 травня 2026

Громадам хочуть дати більше впливу на адміністрування місцевих податків: що пропонують

Громадам хочуть дати більше впливу на...

Громади можуть отримати більше інструментів впливу на адміністрування місцевих податків. Це питання обговорили під...