Стратегію розвитку та схему планування території Баранівської ОТГ, що на Житомирщині, розроблятимуть експерти Інституту громадянського суспільства

14 березня відбувся конкурсний відбір об’єднаних територіальних громад, які подавалися на участь у проекті «Підтримка розбудови інституційної спроможності об’єднаної територіальної громади», що впроваджується ГО «Інститут громадянського суспільства» за фінансової підтримки «Вестмінстерської фундації за демократію» (Лондон, SW1P 1RT, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).

Відбір здійснювався представниками ГО «Інститут громадянського суспільства», Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Програми РЄ «Децентралізація та територіальна консолідація в Україні» та Асоціації ОТГ.

Участь у конкурсному відборі взяли 6 ОТГ, які були відібрані серед 18 ОТГ з Житомирської, Київської, Черкаської та Чернігівської областей.

За результатами виступів і презентацій було відібрано Баранівську міську ОТГ Житомирської області, з якою в межах проекту планується розробити її Стратегію розвитку та Схему планування території.

Теги:

Інститут громадянського суспільства

Область:

Житомирська область

Громади:

Баранівська міська об’єднана територіальна громада Баранівська територіальна громада

Джерело:

Інститут громадянського суспільства

Читайте також:

13 лютого 2025

Розпочалася реєстрація на нову навчальну програму для цифрових лідерів громад

Розпочалася реєстрація на нову навчальну...

У CDTO Campus стартує реєстрація на навчальну програму «Цифрова трансформація в публічному врядуванні для громад»....

12 лютого 2025

26 лютого - презентація Покрокового плану енергоефективної відбудови України

26 лютого - презентація Покрокового плану...

  26 лютого відбудеться онлайн-презентація аналітичного документу «Покроковий план енергоефективної відбудови...

12 лютого 2025

Проєкт «Пліч-о-Пліч» – рятівне коло громади. Інтерв’ю очільника Борівської селищної територіальної громади

Проєкт «Пліч-о-Пліч» – рятівне коло громади....

Начальник Борівської селищної військової адміністрації Ізюмського району Харківської області Олександр Тертишний...

12 лютого 2025

Вакансія! Полісі Координатор/-ка (англ.)

Вакансія! Полісі Координатор/-ка (англ.)

  Опис контексту SALAR International завершила свої поточні проєкти в Україні (DSP та PROSTO), які були...