Відкриття реконструйованих відділень лікарні, передача шкільного автобуса, ознайомлення з роботою новітньої ТЕС і оглядини котельні у сільській школі

Відкриття реконструйованих відділень лікарні, передача шкільного автобуса, ознайомлення з роботою новітньої ТЕС і оглядини котельні у сільській школі –у середу 18 січня голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч у черговий раз відвідав Корюківщину. Проте цього разу візит був не у місто чи район, а вже до об’єднаної територіальної громади. Оновлена Корюківська ЦРЛ готова надавати ще якісніші послуги і претендує на звання «Центру медицини» півночі Чернігівщини.

Свій візит Валерій Куліч розпочав із відвідин Корюківської центральної районної лікарні, в якій нещодавно завершився ремонт. Разом із народним депутатом України, представником 207-го виборчого округу, голова облдержадміністрації перерізав стрічку, що символізувала успішне завершення робіт із реконструкції педіатричного відділення лікарні. Після цього, за участі керівництва міста і району, гості оглянули приміщення установи й поспілкувалися з її персоналом та місцевими ЗМІ.

«Обсяг робіт виконано значний: замінені на металопластикові вікна і двері, відремонтовано стелі, стіни, підлогу, встановлено нову сантехніку, освітлення, придбано нові меблі та яскраву постільну білизну. Одним словом, наче заново збудоване, і не хочеться навіть згадувати, що там було до цього… Не наважусь запрошувати туди відвідувачів (нехай усім здоровиться), але переконалася на власні очі: при потребі пацієнти матимуть чудові умови для одужання. Медичним же працівникам зроблено все для комфортної праці. Такі ж гарні враження справила друга частина поліклініки, де прийматимуть дітей. І що важливо: на другому поверсі нарешті облаштовані окремі зони для хворих і здорових дітлахів. Там теж усе нове, сучасне і якісне. Не багато знайдеться навіть в обласному центрі таких чудово відремонтованих медичних закладів», – ділиться враженнями від побаченого редакторка місцевої газети «Маяк» Ірина Гайова. Загальна вартість робіт, уже виконаних у педіатричному відділенні ЦРЛ (включно із реконструкцією покрівлі), склала 3027,7 тис. грн., з яких 2939,5 тис. грн. – субвенція Державного бюджету та 88,2 тис. грн. – кошти районного бюджету, виконавець робіт –ТОВ «АЗБІ» (Бровари). Ремонт дитячого поліклінічного відділення обійшовся у 1922 тис. грн. (1730 тис. грн. –державна субвенція і 192 тис. грн. – із районного бюджету, виконавець робіт – ТОВ «Будмайстер» (Корюківка). Також на умовах співфінансування з державного і місцевого бюджетів закуплено обладнання і меблі для педіатрії та інфекційного відділення, роботи з ремонту якого ще тривають.

Голова ОДА і народний депутат також відвідали Центр первинної медико-санітарної допомоги, відділення гемодіалізу та кабінет, де встановлено комп’ютерний томограф – новий, найсучасніший в області, придбаний постійним меценатом ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» за майже 5 мільйонів гривень.

Про нове медичне обладнання розповідав головний лікар ЦРЛ Сергій Пивовар. Сучасний томограф, обладнання для гемодіалізу, лапароскопічний комплекс в операційному відділенні – все це, разом із реконструкцією приміщень лікарні, нещодавні надбання Корюківської ЦРЛ, які дають громаді підстави претендувати на звання «Центру медицини» півночі Чернігівщини.

 «Ми з Анатолієм Сергійовичем були у цій лікарні буквально рік тому – і ті відділення, які ми сьогодні бачимо вже відремонтованими, ще рік тому були просто у жахливому стані. Дякуючи спільній роботі і з народним депутатом, і з меценатами, на мій погляд, вдалося «просунути» Корюківську лікарню на якісно інший рівень надання послуг», – коментує подію голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч.

У ході огляду гості-представники законодавчої та виконавчої влади обговорили з Корюківським міським головою-керівником новоствореної об’єднаної громади Ратаном Ахмедовим, керівниками району та медиками подальші дії з поліпшення якості медичного обслуговування півночі Чернігівщини – потреби лікарень, місцевих амбулаторій, забезпечення фахівцями, придбання житла для лікарів та інше.

Опорна школа отримала новий автобус. Наступним пунктом у графіку робочої поїздки голови ОДА стала одна з опорних шкіл – Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, для потреб учнів якої Валерій Куліч передав директору ключі від нового автобуса. «Наша спільна мета – поліпшення якості освіти, а тому всі завдання будуть спрямовані саме для її реалізації», – зазначив голова виконавчої влади області, звертаючись до педагогічного та учнівського колективів навчального закладу. Вагомість та значущість цієї події, а також системних змін у галузі шкільної освіти зауважив і нардеп-мажоритарник від громади Корюківки Анатолій Євлахов. Також він подякував за співпрацю обласній та місцевій владі.За внесок у розвиток освітньої галузі району висловив вдячність гостям директор школи Олег Гайовий. Він відзначив, що протягом останнього року матеріальне та інформаційно-технічне забезпечення навчального процесу суттєво поліпшилося – оновлюється спортивний інвентар, з’явилися два комп’ютерні класи, у перспективі – спорудження сучасного спортивного майданчика та майстерні для трудового навчання. Далі візитери рушили до Корюківської теплової електростанції, побудова якої торік стала найвдалішим інвестиційним проектом у регіоні. Екскурсію підприємством провів директор Ігор Матюха. Він ознайомив гостей із роботою ТЕС, особливостями видобутку електроенергії, перевагами відновлювальної енергетики та перспективами розвитку галузі в районі.

Область:

Чернігівська область

Громади:

Корюківська міська об’єднана територіальна громада Корюківська територіальна громада

Джерело:

Сайт Чернігівської ОДА

Поділитися новиною:

Коментарі:

Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

17 вересня 2021

Бюджет 2022, політичні рішення, індустріальні парки, суди, - відеоінтервю з Віталієм Безгіним

Бюджет 2022, політичні рішення, індустріальні...

Журналіст Станіслав Безушко поговорив з Віталєм Безгіним, головою підкомітету з питань...

17 вересня 2021

Самоперевірка пожежної безпеки закладу освіти: як провести і на що звернути увагу - запис вебінару

Самоперевірка пожежної безпеки закладу освіти:...

Як підготуватися до перевірок пожежної безпеки у закладах освіти. Про особливості таких перевірок і можливі...

17 вересня 2021

21 вересня управлінцям розкажуть про дії у разі пожежі в закладах освіти і проведення пожежно-рятувальних робіт

21 вересня управлінцям розкажуть про дії у разі...

21 вересня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”...

17 вересня 2021

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади

Розвиток скотарства: проєкт Сосницької громади

Сосницька громада Чернігівської області має багато господарств, які розводять корів та здають молоко. Але...