24 січня 2017 року о 10:00 в офісі проекту U-LEAD (вул. Велика Житомирська, 20, 4 поверх) відбудеться урочисте підписання Меморандумів про співпрацю між представниками п’ятнадцятьох громад та компанією SKL International, що реалізує Початкову фазу проекту U-LEAD component 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» у частині розбудови Центрів адміністративних послуг, що фінансується Європейським Союзом та Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida).
Громади отримають допомогу для покращення доступу населення до адміністративних послуг. Фінансування у загальному розмірі 800 тисяч Євро передбачене на ремонт і обладнання Центрів адміністративних послуг, навчання фахівців та інформування населення про діяльність Центрів.
Також організатори оголосять про старт конкурсу на вибір ще 9 громад для надання допомоги по розбудові в них Центрів адміністративних послуг.
До участі в підписанні документу запрошені:
- В’ячеслав Негода, перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
- Мартін Хагстрьом, посол Швеції в Україні
- Хокан Густафсон, Директор SKL International
З питань акредитації просимо звертатися до 18:00 23 січня.
Контактна особа: Владислав Тинок, +380989238895, vladyslav.tynok@sklinternational.se
Теги:
адміністративні послуги SKL ULEAD анонс
Джерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація влади»
01 листопада 2025
Децентралізація: найважливіше за жовтень
Децентралізація: найважливіше за жовтень
На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, що стосуються...
31 жовтня 2025
Конкурсний відбір територіальних громад для...
Ми отримали понад 500 заявок від територіальних громад з усіх областей України. Ми провели два етапи...
31 жовтня 2025
Мінрозвитку оприлюднило звіт за результатами...
Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило звіт за результатами публічних консультацій щодо...
31 жовтня 2025
«Агломерація – це не політика, а спосіб зробити громади сильнішими»
«Агломерація – це не політика, а спосіб зробити...
Інтерв’ю з Романом Кізимою, виконавчим директором Асоціації органів місцевого самоврядування «Львівська...