Серед буковинських журналістів визначили переможців конкурсу на краще висвітлення "Децентралізаційного марафону"

Серед буковинських медійників провели конкурс на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції "Децентралізаційний марафон - 2016". Про результати представники Регіонального відділення Асоціації міст України повідомили сьогодні, 7 грудня.

Інформаційний портал БукІнфо здобув перемогу в номінації "Публікації в друкованих або інтернет ЗМІ". Як зазначив Тарас Халавка, на сайті БукІнфо завжди можна знайти актуальну інформацію про децентралізаційний процес на Буковині, кореспонденти ресурсу пишуть аналітичні замітки, інтерв'ю, прес-огляди на тему об'єднаних громад.

Також лауреатом в цій номінації визначили сайт "Буковинський вісник".

Переможцями серед телевізійників стали Лілія Дутка (ТРК "Буковина") та Оксана Танащик ("ТВА"). Кращі передачі в радіоефірах робив Тарас Лазарук (ТРК "Буковина"). Окремою грамотою й подарунками відзначили колектив "Погляду".

 

Область:

Чернівецька область

Джерело:

«БукІнфо»

Читайте також:

20 листопада 2025

Франконвіль і Славутич – нове французько-українське партнерство

Франконвіль і Славутич – нове...

7 листопада 2025 року український Славутич і французький Франконвіль офіційно стали містами-партнерами. Меморандум...

20 листопада 2025

Пісочинська громада: безпечна освіта як пріоритет майбутнього

Пісочинська громада: безпечна освіта як...

З початком повномасштабного вторгнення Харківщина опинилася під постійними обстрілами, ворожі удари не оминули й...

19 листопада 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати пріоритети відновлення на Rebuild Ukraine 2025

Громади-партнерки Polaris презентувати...

13 листопада в рамках виставки та конференції Rebuild Ukraine 2025 у Варшаві Програма Polaris «Підтримка...

19 листопада 2025

Українські ветерани та безпека Європи: чому реінтеграція має стати спільною політикою

Українські ветерани та безпека Європи: чому...

17 листопада у київському просторі Програми Polaris зібралися дослідники, дипломати, аналітики та представники...