У Рені на Одещині відбулися громадські слухання про об’єднання територіальних громад

Народний депутат України Олександр Урбанський разом із мешканцями міста Рені Ізмаїльського району обговорили процес об’єднання територіальних громад. У громадських слуханнях узяли участь також депутати Долинської та Лиманської сільських рад разом із сільськими головами.

За словами парламентаря, місто Рені має намір об’єднатися з двома сусідніми селами в одну громаду. «У найближчі дні я організую поїздку в Балтську об’єднану громаду для всіх бажаючих сільських і міських голів. Там усі зможуть особисто переконатися, як насправді працює об’єднана громада», – заявив Олександр Урбанський.

На громадських слуханнях міський голова Рені Ігор Плехов зазначив, що тільки від 60% податку з доходів фізичних осіб, який буде залишатися в об’єднаної громади, очікується отримати 18 мільйонів гривень. «Це становить практично ще один цьогорічний бюджет міста Рені», – додав він.

Область:

Одеська область

Громади:

Балтська міська об’єднана територіальна громада

Джерело:

«Європейська правда»

Читайте також:

13 вересня 2025

12 вересня 2025

Стартувала шоста навчальна платформа для керівників ЦНАП

Стартувала шоста навчальна платформа для...

  11 вересня 2025 року розпочалося навчання шостої групи Навчальної платформи для керівників ЦНАП у межах...

11 вересня 2025

Парламент зареєстрував постанову на підтримку безперервності органів місцевого самоврядування в умовах війни

Парламент зареєстрував постанову на підтримку...

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови №14031, спрямований на підтвердження легітимності та...