Українські громади дедалі активніше шукають шляхи доступу до ресурсів Європейського Союзу. Четверта сесія курсу «Проєктний менеджмент із фокусом на європейські конкурси» в межах проєкту «Єднання для громади» / EU Unity4Community стала ще одним кроком до формування системного розуміння цих можливостей.
Про це повідомили у Всеукраїнській Асоціації ОТГ.
З учасниками працювала керівниця Офісу проєктного менеджменту Boosters Consulting Group Оксана Зварич. Разом з нею команди з представників органів місцевого самоврядування та громадського сектору систематизували наявні знання та зосередилися на головному: де саме шукати європейські програми, які відповідають потребам розвитку кожної конкретної громади.
Чотири головні напрями фінансування від ЄС:
Де шукати актуальні конкурси:
Що варто памʼятати громадам:
Наступні сесії курсу будуть практичними: громади вже готують свої ідеї до «виходу в люди» — у вигляді якісно підготовлених заявок.
Проєкт реалізується ІСАР Єднання за фінансової підтримки ЄС.
01 листопада 2025
Децентралізація: найважливіше за жовтень
Децентралізація: найважливіше за жовтень
На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки рішень Уряду та Парламенту, що стосуються...
31 жовтня 2025
Конкурсний відбір територіальних громад для...
Ми отримали понад 500 заявок від територіальних громад з усіх областей України. Ми провели два етапи...
31 жовтня 2025
Мінрозвитку оприлюднило звіт за результатами...
Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило звіт за результатами публічних консультацій щодо...
31 жовтня 2025
«Агломерація – це не політика, а спосіб зробити громади сильнішими»
«Агломерація – це не політика, а спосіб зробити...
Інтерв’ю з Романом Кізимою, виконавчим директором Асоціації органів місцевого самоврядування «Львівська...