10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»

10 липня, о 10:00 розпочнеться вебінар від Швейцарського-українського проєкту DECIDE на тему: «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?».


Як забезпечити можливість здобуття української освіти учням, які опинилися на тимчасово окупованих територіях чи за кордоном? Які нові підходи до організації дистанційного навчання діятимуть із 1 вересня вже цього року?

Про це учасники вебінару говоритимуть з Надією Кузьмичовою, заступницею міністра освіти і науки України.

Під час вебінару ви:

  • дізнаєтеся про нові правила щодо наповнюваності дистанційних класів;
  • отримаєте роз’яснення щодо педагогічного патронажу для учнів на ТОТ;
  • ознайомитесь з українознавчим компонентом для учнів за кордоном;
  • зрозумієте, як відбувається визнання оцінок, здобутих за кордоном.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/4lalIyM


Вебінар є частиною кампанії кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії — допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Більше матеріалів: https://novihromady.decide.in.ua та у секторальній рубриці «Освіта» порталу «Децентралізація».

05.07.2025 - 10:45 | Переглядів: 123
10 липня – вебінар «Як зберегти зв’язок з українською освітою для дітей на ТОТ і за кордоном?»

Теги:

анонс освіта

Джерело:

Проєкт DECIDE

Читайте також:

04 липня 2025

Розробка Комплексного плану просторового розвитку як можливість ефективної відбудови громади

Розробка Комплексного плану просторового...

Не раз доводиться чути, що впровадження просторового планування – не на часі. Але Харківщина доводить протилежне....

04 липня 2025

Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси - посібник

Як громадам успішно залучати зовнішні ресурси -...

1 липня у Львові в межах Міжнародного саміту мерів за організації UMAEF був проведений воркшоп «Як громадам успішно...

04 липня 2025

Розвиток агломерацій в Україні - через дискусії та співробітництво

Розвиток агломерацій в Україні - через дискусії...

Великі міста і навколишні з ними громади завжди залежали одне від одного у питаннях екології, транспорту,...

04 липня 2025

Закон про спрощення процедур співробітництва громад набув чинності

Закон про спрощення процедур співробітництва...

3 липня набув чинності Закон №4425 про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку співробітництва...