31 березня відбулося п’яте засідання Експертної робочої групи, яка розглядає проєкти на фінансування в межах Програми відновлення України III. За його результатами погоджено ще 14 проєктів у різних регіонах країни.
Зокрема, за напрямом будівництва, реконструкції та капітального ремонту житла було схвалено 4 проєкти в Дніпропетровській, Кіровоградській та Черкаській областях. Загальна сума фінансування – понад 245 млн гривень.
У сфері реконструкції медичних закладів Експертна робоча група підтримала 10 проєктів у Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській та Львівській областях. Наразі виділено понад 750 млн гривень на оновлення та модернізацію медичної інфраструктури.
Експертну робочу групу очолює заступник Міністра розвитку громад та територій Олексій Рябикін. До її складу входять представники Мінрозвитку, Мінфіну, МОН, МОЗ, а також представники всеукраїнських органів місцевого самоврядування.
“На попередніх засіданнях Експертна робоча група вже схвалила понад 100 проєктів за напрямом енергетичної стійкості та у сфері будівництва, реконструкції та капітального ремонту систем водопостачання і водовідведення на майже 3 млрд гривень. Сьогодні ми підтримали ще 14 важливих ініціатив у сфері житлового будівництва та модернізації медичних закладів. Це не просто проєкти – це конкретні рішення, що дозволяють громадам розвивати критично важливу інфраструктуру та забезпечувати людей житлом і якісними медичними послугами. Ми продовжуємо підтримувати громади у реалізації їхніх стратегічних пріоритетів”, — зазначив Олексій Рябикін.
Це вже п’яте засідання у межах Програми відновлення України III. Нагадаємо, що:
Відбір проєктів триває через цифрову систему DREAM, що гарантує прозорість процесу. Наступні засідання відбудуться найближчим часом, де розглянуть решту заявок за напрямом реконструкції медичних закладів. На третій етап Програми залучено 100 мільйонів євро.
Програма відновлення України є частиною реформи публічних інвестицій, яка спрямована на відновлення критично важливої інфраструктури та покращення якості життя в громадах, що постраждали від війни та прийняли значну кількість внутрішньо переміщених осіб.
Приєднані зображення:
Теги:
Джерело:
Міністерство розвитку громад та територій України
02 квітня 2025
Реформа старшої профільної школи: ключові тези...
Реформи в освіті — це складний і відповідальний процес, який потребує кропіткої аналітичної роботи, ґрунтовних...
02 квітня 2025
Фінансові можливості ЄС для українських муніципалітетів: детальний огляд
Фінансові можливості ЄС для українських...
Українські муніципалітети мають доступ до багатьох фінансових програм Європейського Союзу, що сприяють...
02 квітня 2025
Розпочалася розробка перших кластерних концепцій управління відходами для регіонів України
Розпочалася розробка перших кластерних...
Одну з перших в Україні кластерних концепцій управління відходами розроблять для Ужгородського кластера...
02 квітня 2025
Експерти проєкту DECIDE надають консультації з питань впровадження реформи старшої профільної школи
Експерти проєкту DECIDE надають консультації з...
Експерти Швейцарсько-українського проєкту DECIDE консультують територіальні громади України щодо основних кроків...