20 листопада у Житомирі відбулася інформаційна сесія Програми Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» — флагманської програми Швеції для України по співпраці у сфері реформ.
У заході взяли участь представники місцевого самоврядування, керівники профільних структурних підрозділів ОВА, представники РВА, Агенції регіонального розвитку Житомирської області.
«Громади Житомирщини демонструють вражаючу стійкість у ці складні часи. Наше завдання — сприяти їм у створенні сучасної системи управління, яка відповідатиме потребам мешканців. Програма Polaris може стати партнером у цьому процесі», — зазначила Наталія Арендарчук, заступниця начальника Житомирської ОВА.
Керівник Програми Polaris Олександр Мазуркін (SALAR International) закцентував, що Polaris підтримуватиме громади у створенні стійких моделей управління, адаптованих до їхніх унікальних потреб.
«Як відомо, минулого року уряд Швеції ухвалив нову стратегію для співпраці у сфері відновлення та реформ з Україною на 2023–2027 роки, і підтримка місцевого самоврядування визначена як одна з пріоритетних напрямків. Відновлення та реформи тісно переплітаються в шведській стратегії та разом підтримують остаточну мету України — інтеграцію в ЄС. Досягнення цієї мети потребуватиме тісної співпраці між структурами управління на національному, регіональному та місцевому рівнях,» — підкреслив Олександр Мазуркін.
У межах заходу учасникам не лише презентували основні напрями роботи Програми, але й детально ознайомили з типами підтримки, яку Polaris вже пропонує громадам. Зокрема, йшлося про підтримку для громад, які:
Polaris сприяє громадам у формуванні стійких моделей управління, адаптованих до їхніх унікальних потреб. Нагадаємо, що органи місцевого самоврядування можуть подати заявку на отримання експертної підтримки через сайт програми: polaris.org.ua.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Житомирська областьДжерело:
Програма Polaris
11 грудня 2024
Синергетичний підхід: як працює підтримка ветеранів у Калуській громаді
Синергетичний підхід: як працює підтримка...
Як працює механізм підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей на рівні громади, що можна вважати успішними...
11 грудня 2024
Перезавантаження ветеранської політики: досвід Чорноморська
Перезавантаження ветеранської політики: досвід...
Повертаючись із поля бою в рідну громаду, ветерани стикаються з різними викликами: реабілітація, працевлаштування,...
11 грудня 2024
17 грудня - тренінг «Відновлення втраченої...
17 грудня 2024 року (вівторок), о 10:30 розпочнеться тренінг на тему: «Відновлення втраченої інформації та документів...
10 грудня 2024
Ветеранський кемпінг та безпека пішоходів: учасники конкурсу Громада на всі 100
Ветеранський кемпінг та безпека пішоходів:...
10 листопада завершилося голосування та вибір 40 фіналістів серед територіальних громад, які подалися на конкурс...