10 грудня 2023
Logo slogan
Луцьцк та Швайнфурт побраталися
Луцьцк та Швайнфурт побраталися

Луцьк та німецьке місто Швайнфурт офіційно стали побратимами. Угоду про партнерство підписали заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк і мер міста Швайнфурт Себастіан Ремелє під час візиту делегації Луцької міської ради до Німеччини.

Про це повідомляє сайт Луцької міської ради.

Угода передбачає розвиток дружніх відносин і співпраці між партнерами на принципах взаємоповаги, рівноправності та взаємної користі, реалізацію корисних ініціатив і проєктів, співробітництво у напрямках, що становлять спільний інтерес.

Під час візиту сторони обговорили напрямки майбутнього співробітництва. Німецька сторона висловила зацікавленість у поглибленні контактів та у подальшій підтримці Луцької громади в складний час війни.


«Децентралізація» нагадує, що територіальні громади України для налагодження комунікації з муніципалітетами інших країн та укладання угод про побратимство можуть скористатися методичними рекомендаціями «Міжнародне муніципальне партнерство». Такі рекомендації містять алгоритми дій та практичні поради з налагодження партнерства, успішні приклади вже діючих партнерств, практичні поради щодо особливостей митного та бухгалтерського оформлення різних видів допомоги, яку партнери можуть надавати один одному, інформацію про те, як вибирати партнерів, як організувати роботу відповідних фахівців або підрозділу, а також про фінансування, облік і звітність та багато іншої корисної інформації.

На основі цих рекомендацій Міністерством розвитку громад та територій України розроблено розділ «Партнерство задля відновлення та розвитку» національного порталу «Децентралізація», за підтримки швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE та Програми «U-LEAD з Європою».

Ці рекомендації базуються на методології Ради Європи City to City Cooperation, їх підготовлено Радою Європи в рамках Програми «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» на запит Міністерства розвитку громад та територій України.

 

Переглядів: 1387
Новини на тему: партнерство
Читайте також: