03 червня 2023
Logo slogan
Програма «Прозорі міста» пропонує допомогу міським радам — заповніть анкету
Програма «Прозорі міста» пропонує допомогу міським радам — заповніть анкету

Програма «Transparent Cities/Прозорі міста» Transparency Internatiolal Ukraine опитує міські ради, щоб допомогти їм подолати виклики війни.


За фінансової підтримки Європейського Союзу, Програма запустила Фонд екстреної підтримки міст, у рамках якого вже підтримала Ізюм, Куп’янськ, Херсон, Лиман, Покров, Чернігів, Чугуїв, Львів. Для цих міст на понад 1 мільйон гривень закупили генераторів, електрообігрівачів, павербанків, ноутбуків та іншу необхідну техніку для облаштування пунктів обігріву та підтримки містян.

Програма продовжує підтримувати спроможність органів місцевого самоврядування.

“Прозорі міста” оголошують про початок опитування щодо потреб, які необхідно закрити для подолання викликів війни.

АНКЕТА

Команда Проекту опрацьовуватиме відповіді, щоб зрозуміти, як допомогти налагодити роботу органів місцевого самоврядування, убезпечити місцеве населення та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), підготувати місто для опалювального сезону 2023/2024. Зокрема Програма може закупити генератори та зарядні станції для облаштування пунктів обігріву чи укриттів, комп'ютерної техніки (ноутбуків) для забезпечення послугами та сервісами населення міста тощо.

Для уточнень результатів опитування, з контактними особами зв'яжеться менеджер регіональних партнерств «Transparent Cities/Прозорі міста». Пріоритет буде надаватися муніципалітетам:

  • зі списку 100 міст-учасників рейтингувань прозорості TI Ukraine; 
  • наближеним до лінії розмежування; 
  • з високим ступенем руйнувань; 
  • а також тим, що перебували в окупації понад 6 місяців.

Опитування триватиме до 31 травня 2023 року, 18:00. 

Обов'язковою умовою для отримання допомоги буде формування офіційного запиту від органу місцевого самоврядування, та надалі — оформлення акту прийому-передачі.

Щодо додаткових запитань звертайтесь на пошту: transparent-cities@ti-ukraine.org

Переглядів: 749
Новини на тему: війна
Читайте також: