04 червня 2023
Logo slogan
Володимирська громада отримала пропозицію співпраці від Нерсборо
Володимирська громада отримала пропозицію співпраці від Нерсборо

Володимирська громада Волинської області отримала пропозицію щодо започаткування партнерських відносин з містом Нерсборо (Великобританія).


Про це повідомив Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

Сприяв у здійсненні такої пропозиції волонтер з Британії Роберт Бернард Френдт, який з початку широкомасштабного збройного вторгнення рф на територію України, активно допомагає українцям.

«71-річний пенсіонер Роберт, якого друзі та знайомі звуть просто Бобом, більшість свого життя провів за кермом вантажних автомобілів. Нині він знову возить вантажі, але уже далеко за межами своєї країни. Каже, що після того, як побачив в новинах розбомблені українські міста, а також жінок та дітей, які втікають від війни, не міг лишатись байдужим, тож узявся організовувати збір та доставлення гуманітарної допомоги для України. Цього разу, окрім гуманітарної допомоги, Боб привіз офіційний лист від секретаря мерії Нерсборо, який засвідчує готовність укласти угоду про партнерство між нашими містами. Тож невдовзі познайомимось із керівництвом тамтешнього муніципалітету через відеозв’язок, після чого узгодимо наступні кроки», - написав у соціальній мережі Ігор Пальонка.

«Децентралізація» нагадує, що територіальні громади України для налагодження комунікації з муніципалітетами інших країн та укладання угод про побратимство можуть скористатися методичними рекомендаціями «Міжнародне муніципальне партнерство». Такі рекомендації містять алгоритми дій та практичні поради з налагодження партнерства, успішні приклади вже діючих партнерств, практичні поради щодо особливостей митного та бухгалтерського оформлення різних видів допомоги, яку партнери можуть надавати один одному, інформацію про те, як вибирати партнерів, як організувати роботу відповідних фахівців або підрозділу, а також про фінансування, облік і звітність та багато іншої корисної інформації.

На основі цих рекомендацій Міністерством розвитку громад та територій України розроблено розділ «Партнерство задля відновлення та розвитку» національного порталу «Децентралізація», за підтримки швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE та Програми «U-LEAD з Європою».

Ці рекомендації базуються на методології Ради Європи City to City Cooperation, їх підготовлено Радою Європи в рамках Програми «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» на запит Міністерства розвитку громад та територій України.

Переглядів: 1034
Новини на тему: партнерство
Читайте також: