У селі Гійче Рава-Руської громади, що на Львівщині, відбулося урочисте відкриття пожежно-рятувального підрозділу місцевої пожежної охорони. Для потреб підрозділу Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передав захисний одяг для пожежників, генератор, бензорізи, бензопили, мотопилу та мотопомпу.
Наталія Гнидюк, заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», зазначила:
«Реагування на надзвичайні ситуації є основною послугою, яку громадянин очікує від органу місцевого самоврядування, а також ключовим елементом успішності децентралізації в Україні. Для зміцнення системи цивільного захисту Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» передає партнерам високоякісне обладнання, необхідне для рятувальних операцій. Ми раді, що це дозволило Рава-Руській громаді відкрити та оснастити додатковий пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони сучасними інструментами. Без сумніву, ми продовжуватимемо підтримувати громади, допомагаючи їм в сфері надзвичайних ситуацій та захищати найвищу цінність – людське життя».
Іван Івануса, голова Рава-Руської громади, сказав:
«Безпека громадян ‒ це одне з першочергових питань, яке ми повинні вирішувати. Нам вдалося об'єднати зусилля місцевого бізнесу, депутатів, ДСНС, закордонних партнерів та сьогодні відкрити пожежно-рятувальний підрозділ місцевої пожежної охорони у селі Гійче. Надіємось та бажаємо, щоб вогнеборці не мали роботи, але у разі потреби рятували життя та майно жителів громади».
Більше про створенні безпечного середовища в громадах є у спеціальній рубриці "Безпека" на нашому порталі.
Теги:
Область:
Львівська областьГромади:
Рава-Руська територіальна громадаДжерело:
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»
13 березня 2026
Вінниччина розпочинає стратегічне партнерство з...
рація започаткувала довгострокове партнерство з німецькою землею Рейнланд-Пфальц. Меморандум про співробітництво...
13 березня 2026
Учні 9-х класів можуть завершити школу без зміни закладу освіти
Учні 9-х класів можуть завершити школу без...
Учні 9-х класів можуть за власним бажанням завершити навчання в рідній школі, без необхідності переходити до іншого...
13 березня 2026
Стартувала сьома Навчальна платформа для керівників ЦНАП
Стартувала сьома Навчальна платформа для...
5 березня 2026 року розпочалося навчання сьомої Навчальної платформи для керівників ЦНАП, що реалізується у...
13 березня 2026
Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь призму потенційної трансформації
Структурні фонди ЄС: розуміємо суть крізь...
Європейський Союз готується до наступного довгострокового бюджетного циклу – Багаторічної рамкової фінансової...