Звягель і Людвігсгафен-на-Рейні готуються підписати угоду про побратимство
Звягельська міська рада на сесії 23 лютого прийняла рішення про встановлення побратимських відносин з німецьким містом Людвігсгафен-на-Рейні.
Про це повідомляє офіційний сайт Звягельської громади.
Таке ж рішення ще в грудні минулого року прийняла міська рада Людвігсгафен-на-Рейні більшістю голосів. Тоді мер німецького міста Ютта Штайнрук сказала, що «тут партнерство мало б гарну основу для процвітання».
На черзі - підписання відповідної угоди між містами.
«Людвігсгафен-на-Рейні – це одне з тих міст, які підставили нам своє плече в cкрутні часи – під час пандемії Covid-19 та після вторгнення рф. Громадяни Людвігсгафена-на-Рейні неодноразово надсилали до Звягеля гуманітарні вантажі, останній з яких містив в собі 39 генераторів та інших наразі потрібних для життєзабезпечення міста інструментів. Дуже важливо мати таких партнерів задля обміну досвідом, подальшого розвитку нашого міста та підтримки один одного, коли це необхідно», - йдеться на сайті Звягельської громади.
«Децентралізація» нагадує, що територіальні громади України для налагодження комунікації з муніципалітетами інших країн та укладання угод про побратимство можуть скористатися методичними рекомендаціями «Міжнародне муніципальне партнерство». Такі рекомендації містять алгоритми дій та практичні поради з налагодження партнерства, успішні приклади вже діючих партнерств, практичні поради щодо особливостей митного та бухгалтерського оформлення різних видів допомоги, яку партнери можуть надавати один одному, інформацію про те, як вибирати партнерів, як організувати роботу відповідних фахівців або підрозділу, а також про фінансування, облік і звітність та багато іншої корисної інформації.
На основі цих рекомендацій Міністерством розвитку громад та територій України розроблено розділ «Партнерство задля відновлення та розвитку» національного порталу «Децентралізація», за підтримки швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» DECIDE та Програми «U-LEAD з Європою».
Ці рекомендації базуються на методології Ради Європи City to City Cooperation, їх підготовлено Радою Європи в рамках Програми «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» на запит Міністерства розвитку громад та територій України.

Теги:
партнерство історії війни міжнародна підтримка
Область:
Житомирська областьГромади:
Новоград-Волинська територіальна громадаДжерело:
Пресцентр ініціативи "Децентралізація"

Поділитися новиною:
23 березня 2023
У Солотвинській громаді відкрився Центр надання адміністративних послуг
У Солотвинській громаді відкрився Центр надання...
Сучасний ЦНАП Солотвинської громади, що на Івано-Франківщині, обслуговуватиме майже 27 тисяч жителів. Четверо...
23 березня 2023
29 березня - вебінар про новели трудового законодавства
29 березня - вебінар про новели трудового...
29 березня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти»...
23 березня 2023
Як громада прихистила переселенців та пережила одну з найважчих зим в історії України
Як громада прихистила переселенців та пережила...
Дашівська громада, що на Вінниччині, утворилася шляхом об'єднання дванадцяти сільських рад. З початком...
23 березня 2023
Пряма трансляція обговорення: Пріоритети...
Під час діалогу учасники обговорять пріоритети законодавчого порядку денного, якого потребує місцеве...